Nejnovější recenze ze sekce Psychowalkmany

Přidáno: 23. února 2015

Zakoupeno v Happy Electronics

• Jednoduché
  • Dobře skladné a přenosné
  • Pro menší hlavy (12tiletý hoch) nic moc, ale dá se.

Dlouho jsem hledal, rozhodoval se i mezi galaxy produkty a musím říct, že tento produkt je vážně ve všech ohledech výborný. Spokojenost

Přidáno: 19. ledna 2015

Zakoupeno v psychowalkman

zatím mám vyzkoušeny programy relax a spánek a a čekám, jestli se dostaví po nějaké době účinky walkmana, pro které jsem si ho koupila.

Galaxy Dreamer

Galaxy Dreamer

Přidáno: 27. prosince 2014

Zakoupeno v psychowalkman

• uklidnění, ještě jsem nevyzkoušel program pro učení, který jsem hlavně chtěl

našel jsem článek v Epoše sa v elimi mně to zaujalo

Přidáno: 13. listopadu 2014

• Kompaktní provedení
  • Ergonomie je nevyhovující
  • pouze pro jednu velikost hlavy (mě už po pár sekundách tlačí) a brýle nelze natvarovat!
  • sluchátka připojena napevno tenkým drátkem - brzy se láme

funguje, ale vzhledem k otlakům nosu a uší při nošení téměř nepoužívám
doporučuji pouze lidem s odpovídající velikostí hlavy

Přidáno: 5. října 2014

• Muj děda ho má objednaný také čeká,ja si ho vypujčil od známého.doporučuji koupit,Gergela z Rumburku.

Doporučuji koupit, šikovný přístroj.Německy umím díky němu za 8 týdnú.Jinak umí spoustu jiného.

Galaxy InnerPulse Premium psychowalkman

Galaxy InnerPulse Premium psychowalkman

Přidáno: 12. dubna 2014

Zakoupeno v psychowalkman

• Po pár dnech naprosto spokojenost
  • Podle mne složiťejší nastavení

Práce s psychykou

Přidáno: 8. března 2014

• velká uživatelská svoboda
  • pestrost programů
  • kvalita poslechu
  • pro obsluhu editoru je zapotřebí dnes už zastaralý OS, ale problém je řešitelný pomocí virtuálního počítače

Brainmax jsem zvolila po vyzkoušení Victory V2 (zapůjčeno na dva měsíce), a Lumy od Galaxy, tedy měla jsem srovnání s jiným přístrojem. Ačkoliv je Luma už starší záležitost, kvalita poslechu a pestrost spektra zvuků jednoznačně podle mého názoru Victory předčí. Po prvních zkušenostech s Brainmaxem musím jen smeknout, jak velký pokrok technologie udělala.
Brainmax umožňuje pro zkušenějšího uživatele celou škálu osobních nastavení a úprav, čímž se stávají jeho možnosti takřka nekonečné.
Umožňuje připoslouchávat jakoukoliv další nahrávku, nelimituje vlastními nastaveními, které po čase nudí. Vždy umí něčím překvapit. Řekla bych, že je vhodný pro uživatele, který se zajímá o neurotechnologie a chce si hrát a zkoušet, nalézat nové individuální možnosti a který nabízené spektrum úprav využije. A cena? Nu, odpovídá kvalitě jak řemeslné (bytelný přístroj, se kterým se nebojím usnout), tak technické.

Galaxy Esprit

Galaxy Esprit

Přidáno: 4. března 2014

Zakoupeno v psychowalkman

• Velký rozsah programů, jednoduchá obsluha, dobře popsané jednotlivé programy, je z čeho vybírat

Zatím ho mám jen krátce, Ještě jsem nevyzkoušel všechno, ale s tím co jsem zatím zkusil jsem spokojen.

Workoholik Workoholik

Přidáno: 21. listopadu 2013

(naposledy upraveno 21. listopadu 2013)

• Špičkový přístroj.
  • Praktický na přepravu

Tento produkt jsem si vybral po předchozích zkušenostech s přístroji od zkrachovalé firmy Galaxy. Tento přístroj je mnohem praktičtější, žádné spousty kabelů atd. Přístroj používám pravidelně každý večer a díky němu jsem úplně přestal brát prášky na spaní. Cena si myslím, že je odpovídající a účinek je srovnatelný se zahraničními mnohem dražšími přístroji.

Sada programů k přístroji Laxman Meditace

Sada programů k přístroji Laxman Meditace

Přidáno: 26. května 2013

• výborná hudba,
  • příliš krátké

Další programy se dají pořídit online i zde:

Galaxy Sada programů k AVS přístroji Laxman Planety

Galaxy Sada programů k AVS přístroji Laxman Planety

Přidáno: 26. května 2013

• Pěkné programy
  • Cd formát, zbytečné placení poštovného

Nové programy do Laxmana a především mnohem větší výběr je zde:

Ověřený zákazník Inter-Store.cz Roman

Přidáno: 31. ledna 2012

Zakoupeno v Inter-Store.cz

• obyčejný přístroj s neobičejnými vlastnostmi.
  • po 5 minutách užívání jsem usnul(program na zlepšení spánku).
  • nevěřil jsem brožurce kde psali že uvidím mnoho barev(bílé diody).je to ale fakt pravda.koupil jsem bez předchozích zkušeností ale stojí za to!!!

nejlevnější
skvělé zážitky
zlepšení nálady
umím ovládat stres

Hemisféry Procyon psychowalkman

Hemisféry Procyon psychowalkman

Přidáno: 31. ledna 2012

• Možná alternatíva stimulácie s okuliarmi rubín/smaragd/zafír pre PROCYON rev3

Oproti čisto bielym ledkám, je toto niečo úplne iné. Nedá sa to porovnať. Zatial som skúšal len meditačné programy, ale zažitok je výnimočný. Štefan

Přidáno: 30. ledna 2012

• cena a zároveň kvalita
  • osobní zážitky
  • snadné ovládání,je praktický k podpoře odpočinku
  • světlelné efekty jsou dost intenzivní-musí se tlumit,není na nabíjecí baterie tudíž je možná kratší životnost.

Vybral jsem si psychowalkman pro lepší zvládání a pochopení života i kvůli mé duševní nemoci-a pomáhá zatím celkem dobře a rozvíjí mírně i kreativitu...je to můj první walkman tohoto typu-vyzkoušel jsem zdarma nějaký za 5000 kč:je třeba vyzkoušet všechno...Pozor je třeba akorát dávat na dobu doručení-v obchodě,kde jsem ho objednal je třeba mít trpělivost k době doručení,ale jak se říká kdo si počká,ten se dočká...

vyhliadka vyhliadka

Přidáno: 11. května 2010

• Výborný poměr ceny a výkonu

To samé jako Galaxy, akurát cena je nižší a má 30 programů.

Přidáno: 10. května 2010

• Velmi jednoduché ovládání přístroje, nemusí se programovat, cena je přiměřená, vlastně nejlevnější na trhu.
  • Není to výkřik poslední módy, nedá se srovnávat třeba s elegantním MC Square X1, ale pro mne je cena rozhodující!

Jsem důchodce, peněz málo a tento přístroj pro mé účely velice vyhovuje. Dokonce se i učím jazyky, které mi jinak do hlavy moc nelezly, využívám také programy na usínání a relaxaci.

vyhliadka vyhliadka

Přidáno: 10. května 2010

• jednoduché ovládání
  • velký výběr programů
  • audioučebnice AJ nebo NJ
  • na učení jazyků se musí propojit s přehrávačem

Používám ho již dlouho a je naprosto bez závad.
Dá se používat i k soustředěnému čtení.
Jediná nevýhoda je, že je to starší model a není možno ho připojit k počítači jako třeba MC Square X1

Zobrazuji 61 - 77 ze 77 recenzí 1 2 3 [ 4 ]