Nejnovější recenze ze sekce Psychowalkmany

Přidáno: 20. prosince 2017

• Programy na vysoké úrovni
  • Hodně zastaralý hardware.
  • Způsob napájení velmi zaostalý.
  • Musíte mít v zařízení funkční baterie a zařízení zapnout .
  • Pak teprve můžete připojit síťový adaptér a napájet walkmana ze síťe. Jinak to nefunguje.
  • Ovládání zastaralé a primitivní. Lze sice regulovat hlasitost, jas a frekvenci, ale nezobrazuje se úroveň nastavení.
  • V praxi proto musíte často během relaxace upravovat tyto hodnoty během programu a nelze si optimální hodnoty pro příslušný program předem odzkoušet a nastavit.
  • Také výběr a nastavení programů je primitivní.
  • Když třeba máte na kartě cca 80 programů a chcete vybrat ten osmdesátý, musíte 80 x stisknout šipku dolů.
  • Neumí pracovat se složkami, což dnes umí kdejaká čína za pár stovek.
  • Ovšem špičkový AVS přístroj za 26000 Kč, jak ho prodejce prezentuje to neumí.
  • Designově bych to také zařadil tak min 20 let nazpět , tedy do doby kazetových walkmannů.

Před zakoupením jsem měl možnost velmi krátce vyzkoušet si modely Laxman Basic a Relaxmann.
Kvůli větší programové nabídce a snad i kvalitě programů ale také na doporučení prodejce jsem se rozhodl pro Laxmann.
Hardwarově je Relaxmann mnohem lepší.
Vzhledem k pořizovací ceně 26000Kč, po podrobném seznámení s výrobkem, bych ho svým známým za tuto cenu
rozhodně nedoporučil.
V dodávce byla dodána i publikace Neurotechnologie ... vydání z r.1988, což je 29 let stará publikace, tedy kniha o ničem, protože za 30 let je vývoj úplně někde jinde.

Přidáno: 8. prosince 2017

Zakoupeno v psychowalkman

Zatím mám 10 dní takže na hodnocení je brzo. Programy se pěkně poslouchají pěkně namluvené.

Přidáno: 23. října 2017

• Kvalitní zvuk, jednoduché ovládání
  • celkem rychlá spotřeba baterií

přístroj Laxman používám teprve krátce, minimálně je to silný zážitek

Přidáno: 27. září 2017

• Čeština

Přidáno: 2. července 2017

Zakoupeno v psychowalkman

Dobrý den, jak a proč jsem přišla k nákupu AVS.
Dlouho trpím psychickými potížemi (tinnitus, nespavost, deprese). Léčím se, spolupracuji s odborníky, dodržuji všechna doporučení a hledám sama vše k tomu, abych se z "toho" dostala, protože všechno je ovlivňováno vším a vším prostupuje (práce, vztahy, vztah k sobě, který je klíčový)
Potíže, které nedávno vygradovaly do fáze, kdy jsem za celý týden naspala sotva 12 hodin (více se už nedařilo), mne posunuly na hranici šílenství a zoufalství, nic jiného už jsem necítila, měla jsem strach, a náhodou (náhody však neexistují) jsem na internetu narazila na AVS.
Z finančních důvodů jsem chtěla přístroj koupit až za dva měsíce, avšak můj stav a povzbuzení okolí mne nakonec dovedlo k rychlému rozhodnutí, koupit jej ihned (i za cenu téměř nuly na účtu). A rozhodně nelituji! Občas je potřeba vystoupit z "komfortní" (bezpečné a známé) zóny, jinak není možné něco změnit. Však ta má tak komfortní už dávno nebyla.

Hned po prvním použití večer a ráno jsem se po několika měsících přes celý den již od rána, cítila odpočinutá a hlavně nabitá energií, spala jsem asi 5 hodin v kuse, což bylo ohromné vzhledem k tomu, co předcházelo. Nemohla jsem uvěřit! Nemohla jsem uvěřit, že se člověk může cítit také normálně, odpočinutě, s jakoby jen tak z ničeho nic velmi radostnou náladou, kdy nemusí neustále v jednom kuse přemáhat únavu! Cítím obrovský vděk a děkuji všemu a všem za to, že "bylo dovoleno", aby tato technologie byla objevena...
Používám AVS každý den, striktně se držím doporučených postupů a zítra si budu moci konečně pustit program na potíže, které chci vyřešit.
Přístroj jsem si vybrala pro to, že obsahuje i programy na nemoci. Sama sice fyzicky netrpím, ale rodiče něčím ano, a měla jsem v úmyslu po nějaké době jim přístroj zapůjčit. Rozhodla jsem se ovšem, že jim raději později koupím ještě jeden, protože ten svůj chci používat.

Ještě jednou děkuji všemu a všem... :-)

Renáta

Přidáno: 23. května 2017

Zakoupeno v psychowalkman

Rozšiřuje množství relaxačních programů nainstalovaných v Laxmanu Basic. Některé z původně nainstalovaných mi nevyhovovaly a proto jsem hledal možnost rozšíření, neboť příliš časté používání stejných programů by snižovalo jejich účinnost.

Neurotechnologie, mozek a souvislosti

Neurotechnologie, mozek a souvislosti

Přidáno: 19. prosince 2016

Zakoupeno v psychowalkman

• Na počet stránek nadprůměrně obsáhlé zasvěcení do problematiky AVS..
  • Subjektivně mohu říci při prvním čtení, že Ve více pasážích je to o náročné ČTIVOSTi,dané až příliš SILNOU KOMPRIMACÍ MYŠLENEK a méně frekventované terminologie.

kNIHU SAMOZŘEJMĚ K PŘEČTENÍ DOPORUČUJI, protože zasvěceně informuje o mnoha faktech v používání i účincích AVS než jen přiložený návod a pdf ke stažení na webových stránkách Galaxy. a taky že prostě jinou relevantní literaturu jsem nenašel. Cena vzhledem výši nákladu je přiměřená.

Přidáno: 8. listopadu 2016

Zakoupeno v psychowalkman

• super zarizeni, vynikajici technologie pro lepši život, programy v češtině,
  • vynikajici programy, zajimavá doporučeni jak je používat
  • přístroj sam je jako z minuleho stoleti, ovladani pres tlačitka kolebky, ktere skřípou
  • napajeni bateriemi, proč ne akumulator a touch screeen
  • jedntlivé navody si mezi sebou misty odporuji, protiřečí

škoda že není technologie více rozšířená a tim i cenově dostupnější pro ty, kteří ji potřebují ale nemají tolik prostředků ( starší a nemocní)

Galaxy InnerPulse psychowalkman

Zatím jsem ho požila 4x, výsledek nelze posoudit

Galaxy InnerPulse Premium psychowalkman

Galaxy InnerPulse Premium psychowalkman

Přidáno: 21. července 2016

• Účinost, praktičnost, volba trvání u každého programu.
  • Za tu cenu dost zastaralé ovládání, ale dá se na to zvyknout!

Koupil jsem si ho kvůli tomu, že pracuji v zahraničí a potřebuji se naučit pořádně německy. Nicméně výborné jsou i ostatní programy kupř. energizace, relaxace atd.'

Doporučuji!

Přidáno: 30. června 2016

Zakoupeno v psychowalkman

• neocenitelný pomocník v dnešní náročné době
  • zaujaly mě možnosti, které přístroj nabízí, i nové programy, zaměřené konkrétně na určité zdravotní problémy, proto jsem zvolila bez váhání tento typ
  • pořízení psychowalkmana jsem zvažovala již cca před 15 lety a nyní přišel ten správný a vhodný čas ☺

Typ Laxman Premium jsem si vybrala proto, že nabízí pro mě nejzajímavější možnosti využití vč. speciálních programů. Jde o první přístroj tohoto druhu, který používám, takže jej nemůžu srovnat s konkurencí. Patří sice mezi dražší výrobky, ale s nákupem jsem velmi spokojená. Zatím mám jen týdenní zkušenost, takže se s přístrojem teprve seznamuji. Věřím, že mě ještě překvapí, zvláště po delší době užívání. Podle mě je výrobek vhodný pro jakéhokoliv uživatele, neboť má velmi široké možnosti použití.

Přidáno: 19. března 2016

Zakoupeno v psychowalkman

• Přistrij splnil moje očekávani.
  • Žádné zápory zatim nejsou.

Doporučuji začátečnikům.

BellyBuds Těhotenský audio systém Deluxe Package

BellyBuds Těhotenský audio systém Deluxe Package

Ověřený zákazník BabyElement Ověřený zákazník

Přidáno: 2. března 2016

Zakoupeno v BabyElement

jednoduché zařízení za dobrou cenu

Přidáno: 17. února 2016

Zakoupeno v psychowalkman

• přehledné a motivující návody k použití
  • snadná obsluha
  • silné zážitky při používání
  • velmi silná relaxace při použití relaxačních programů

Poslední dobu převažoval pocit, že "neumím či nemůžu vypnout", pocit neustálého napětí a nervozity mě vedl k hledání kroků či pomoci k uvolnění napětí. Někde, už si nevybavuji, jsem četla o existenci psychwolkmenů. Začala jsem hledat informace a objevila Váš obchod s nabídkami. I přes poměrně vysokou cenu mě přesvedčily vaše recenze a názory lidí z různých profesí, které přístroj použili, ke koupi. Pozitivně na mě zapůsobila reakce obchodu, která mě upozornila, i když už jsem zadala a zaplatila objednávku,na výhody a slevy, které mohu čerpat.Mile mě překvapil jasný návod na obsluhu přístroje a jednoduchost základního ovládání.První dojmy z používání přístroje byly ohromující. Silný pocit uvolnění po použití relaxačních programů, pocit klidu. Zážitky jsou velmi intenzivní v tom pozitivním, že se těším na další chvíle použití jednotlivých programů. Nemám žádné předchozí zkušenosti s podobným přístrojem, používám ho krátkou dobu a zatím jsem opravdu velmi spokojená. V současné době jsem pouhým uživatele přístroje a už se těším i na tu aktivní práci s přístrojem, kterou nabízí. Ale vše postupně.

Galaxy Laxman 2cz psychowalkman + osmnáct výrobků

Galaxy Laxman 2cz psychowalkman + osmnáct výrobků

Přidáno: 16. února 2016

• super účinky u velkého výběru programů
  • moderní design
  • jednoduché ovládání se spoustou dalších možností a rozšíření
  • možnost využítí připojení hudby

Jsem nadšená jednoduchostí, velkou škálou programů a ještě lepší a zajímavější účinky než u jiných modelů.

Přidáno: 21. prosince 2015

• Jednoduché ovládání, praktické balení, splněné očekávání, velký výběr programů

Prostě mohu jen doporučit jako 10ti letá uživatelka přístrojů a s jejich účinky na odstranění stresu a perfektní relaxace.
Vřele doporučuji

Přidáno: 17. července 2015

Zakoupeno v psychowalkman

• Slušná programová knihovna,pracuje bez závad.Jednoduché ovládání.
  • O ničem nevím

Celková spokojenost,nemám námitek.

Happy Electronics Victory V2 psychowalkman

Happy Electronics Victory V2 psychowalkman

Ověřený zákazník Happy Electronics Ověřený zákazník

Přidáno: 25. března 2015

Zakoupeno v Happy Electronics

• Účinek mne překvapil. Koupila jsem ze zvědavosti a moc jsem nečekala. Ono to ale skutečně funguje.

Je to super.

Přidáno: 24. března 2015

• PŘÍJEMNÁ OBSLUHA
  • VELKÝ VÝBĚR PROGRAMŮ

VELKÝ ROZSAH POUŽITÍ ZA PŘÍZNIVOU CENU. DOPORUČUJI OSTATNÍM.

Zobrazuji 41 - 60 ze 77 recenzí 1 2 [ 3 ] 4