Nejnovější recenze ze sekce Psychowalkmany

• Špičkový AVS přístroj

Ověřený zákazník psychowalkman Marie

Přidáno: 29. července 2020

Zakoupeno v psychowalkman

• Přesné vysvětlení funkce mozku, možností sesílení možností jeho využívání. Podrobný návod,jak používat psychowalkmana. Vysvětlení, proč vůbec je ho zapotřebí.

AVS přístroj Relaxman psychowalkman

AVS přístroj Relaxman psychowalkman

Přidáno: 22. dubna 2020

Zakoupeno v psychowalkman

• mám ho krátce, zatím používám pouze relaxační programy a fungují skvěle
  • nenáročný na obsluhu, zvládne to i starší člověk
  • jen ta cena, ale je to dlouhodobá investice

I přes to, že zatím používám jen relaxační programy dle doporučení, - já je používám večer před spaním, lehnu si do postele a spustím program, nádherně usnu (hezky mě to vtáhne a zmizí okolní myšlenky) s čímž jsem měla problém. Už se těším, až začnu používat programy cílené na momentální potíže.
Doporučuji.

Galaxy Luma 10

Galaxy Luma 10

Přidáno: 13. dubna 2020

Jednoduchá obsluha

Přidáno: 26. listopadu 2019

Zakoupeno v psychowalkman

Špičková kvality zvuku. Pestrost výběru meditačních forem. Ideální na začátku použít program před meditací. Ten Vás naladí na další programu, které se následně lépe prožívají a výsledek se výrazně dostavuje.

Přidáno: 4. listopadu 2019

Zakoupeno v psychowalkman

• Mám přístroj Laxman Premium a chtěl jsem mít více meditačních programů v přístroji jelikož rád poznávám a zkouším nové věci a rád se posouvám dopředu.

Přidáno: 19. února 2019

Přidáno: 28. ledna 2019

Zakoupeno v psychowalkman

Dobrý den, ačkoli jsem produkt zaplatil a vznesl dotaz jak to s mou zakázkou vypadá, tak jsem do dnešního dne zboží nedostal ani se mi nikdo z obchodu neozval.

Adamec Martin

Anonym Anonym

Přidáno: 5. prosince 2018

• Laxman je dobře ovladatelný, návod perfektní.
  • Display má moc malé písmena, pro někoho nutná LUPA !
  • Podsvícení je sice hezky modré ale bílé bych uvítal, bylo by lépe vidět názvy.
  • V návodu není popsáno připojení k USB externího napájení ze sítě 220V, pouze k NTB a špatně.
  • CENA JE HROZNÁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zatím se s Laxmanem seznamuji, mám ho jen 3 dny.
Externí USB připojení ze sítě 220V, je nutné připojit až po zapnutí na baterie a aktivaci. Po připojení externího napájení bez předešlé aktivace na baterky, nelze přístroj zapnout. Je to trochu podivné.

Přidáno: 17. července 2018

Zakoupeno v psychowalkman

Přístroj vyzkoušela celá rodina. Všichni pozitivní výsledek.

Přidáno: 17. dubna 2018

(naposledy upraveno 18. dubna 2018)

Zakoupeno v psychowalkman

• Bezkonkurečné AVS brýle.
  • Kvalitní D/A převodník.
  • Bonusové programy.
  • Špatně navržené napájení.
  • Připojení přes mini-USB kabel.
  • Rozšíření přes mini SD kartu.
  • Design z počátku 21. století.

Laxman Premium je pravděpodobně nejkontroverznější kousek elektroniky, který jsem kdy zakoupil. Přístroj velikostí a designem silně připomíná první iPod z roku 2001. Přítomnost dnes již archaických komponent (mini-USB port, mini SD karta) naznačuje, že německý výrobce přestal přístroj inovovat před více než 10 lety. Boubelatá plechová krabička však působí na dotyk velice odolně a ovládání pogumovanými tlačítky je snadné a spolehlivé. Modře podsvícený LCD displej a uživatelské rozhraní opět nezapře inspiraci prvním iPodem. Konzervativní design zde není nutně na škodu - přístroj bezpochyby potěší nejednoho seniora.

Laxman Premium dodává Galaxy v balíku se sluchátkami Koss UR40, ve kterých vynikne překvapivá kvalita zabudovaného D/A převodníku. Je obecně známé, že originální sluchátka Laxmanu, designem lehce připomínající sluchátka Apple, jsou Achillovou patou jinak kvalitního přístroje. Pokud by někdo váhal mezi Laxman a Laxman Premium a nemá doma studiová sluchátka, vyplatí se připlatit už jenom kvůli sluchátkům Koss UR40. Laxman Premium je také dodáván s takovým množstvím programů, že jsem je doteď všechny nevyužil. Možnost přidávání vlastních programů pravděpodobně nevyužiji nikdy.

Největším překvapením jsou uzavřené AVS brýle které několika barevnými LED diodami dokáží na ploše vykouzlit neuvěřitelné obrazce. Postupně člověk začíná chápat, proč německý výrobce nechtěl léta sahat na odladěnou elektroniku, obzvlášť pokud výrobek nemá na trhu téměř žádnou konkurenci. Tomu odpovídá i silně přemrštěná cena.

Ohledem efektivity AVS přístrojů obecně bylo již provedeno mnoho studií s nejasnými závěry. Obecně platí že AVS nepomáhá každému, neudělá z vás nadčlověka, ani nevyřeší všechny vaše problémy. Naštěstí dnes existují aplikace pro chytré telefony, které dokáží simulovat AVS přístroj a dají se použít s levnými brýlemi pro virtuální realitu (třeba Google Cardboard). Každý si tak může prakticky zdarma vyzkoušet efekt AVS na vlastní kůží. Třeba na mně má 10-15 minut s AVS přístrojem stejný efekt jako hodinová meditace. Tato časová úspora mi již stála za to, abychom do přístroje investoval.

Na závěr bychom chtěl poukázat na chybu, která se dá sice lehce obejít, ale u zařízení této cenové kategorie by jí člověk nečekal. Přístroj je napájen dvěma standardními tužkovými bateriemi velikosti AA. (výrobce z bezpečnostních důvodů neumožňuje dobíjení baterii v přístroji - pro dobíjecí baterie je potřeba použít externí nabíječku). Obvod napájení je navržen tak, že přístroj není možné napájet z USB kabelu bez vložených baterií. Pokud je zařízení ve vypnutém stavu, jsou v něm vložené baterie a zároveň je připojen USB kabel s adaptérem, je externí napájení přesměrováno do brýlí (všechny LED diody začnou svítit naplno) a přístroj není možné zapnout. Laxman lze zapnout pouze s vloženými bateriemi a bez externího napájení. Externí napájení je možné připojit až poté, co přístroj nastartuje. Obvod baterii se pak automaticky odpojí a dále je zařízení se napájí pouze z USB kabelu. Výrobce sice tento postup uvádí ve své uživatelské příručce, nicméně mi trvalo několik týdnů, než jsem si na to zvykl.

Galaxy AVS přístroj LAXMAN Basic psychowalkman

Galaxy AVS přístroj LAXMAN Basic psychowalkman

Přidáno: 27. března 2018

Zakoupeno v psychowalkman

Jediný prodejce z Brna měl solidní jednání, ostatní katastrofa. Přístroj co se týká obsahu (programy) je super ale všechno pokazí provedení. Zastaralé provedení v době chytrých telefonů, dotykových displejů,zkrátka ubohé za ty peníze.

Galaxy Esprit

Galaxy Esprit

Přidáno: 27. března 2018

Zakoupeno v psychowalkman

psychowalkmana používám již delší dobu-spokojenost,pomohl mne při nespavosti,dokonce i při depresi/používala jsem jeden z prvních poduktů/

Přidáno: 9. března 2018

• Je bezva

Přidáno: 8. března 2018

Zakoupeno v psychowalkman

Dtto jako u předchozího produktu - nemám co hodnotit!

GALAXY AVS 1 Psychowalkman

GALAXY AVS 1 Psychowalkman

Přidáno: 18. února 2018

Zakoupeno v psychowalkman

Dlouhé roky mám problémy se spánkem, asi jsou stresového původu z náročné práce, a již dlouho jsem přemýšlela pořídit psychowalkman, nakonec jsem si objednala ten nejlevnější typ, ale musím ho doporučit všem, kteří o něm také uvažují, moje zkušenost je zatím velmi dobrá, i když ho mám teprve čtrnáct dní. Má vše, co má mít, známkou kvality je prodej v ČR 25 let a patent na výrobu všech typů, také kamenné prodejny.

Přidáno: 11. února 2018

• Nepohodlné brýle,dlouhý kabel,špatný přístup k tlačítku PLAY

Galaxy iBrain

Galaxy iBrain

Přidáno: 29. ledna 2018

• Jednoduchost
  • Funkčnost
  • Pozitivní účinky
  • Škoda že funguje pouze na zařízeních apple

Zatím užívám krátce , 1 týden ,jednoduchá obsluha , přehledné , hodně programů , pozvolna pozoruji účinky , myslím že při pravidelném dlouhodobém užívání se účinky / efekt ještě zvětší , jsem spokojen a investice nelituji .

Galaxy Brýle ČERVENÉ k AVS přístroji psychowalkmanu

Galaxy Brýle ČERVENÉ k AVS přístroji psychowalkmanu

Přidáno: 27. ledna 2018

Zakoupeno v psychowalkman

Tyto brýle jsem koupila jako náhradní za staré, co přestaly fungovat. Kvalita je bohužel nesrovnatelná. Brýle nesedí, jsou neforemné, obrovské a při používání se posouvají různými směry. V leže je dost problém, když máte relaxovat a každou chvíli se vám zámoří některá dioda do oka. Větší rozdíl než sluneční brýle od optika a z asijského obchodu. Předražené. Ke svému Zen Masteru jsem jiné nenašla, tak se spokojím. Jinak bych je vrátila.

Přidáno: 24. prosince 2017

Zakoupeno v psychowalkman

Doposud nedoručeno, nemám co hodnotit!!!

Zobrazuji 21 - 40 ze 77 recenzí 1 [ 2 ] 3 4